Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Zwyciężyliśmy w Familiadzie!

piątek, 26 września 2003
Wiadomość dodana przez: Dział Jakości i Marketingu

W poniedziałek 22.09.2003 r. w studio TVP 2 odbyło się 1000 nagranie teleturnieju rodzinnego - Familiada. Wśród zaproszonych uczestników zabawy był Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie - Marek Stachowicz.

To właśnie dzięki Naszemu Dyrektorowi, po zaciętej rywalizacji, przypadł szpitalowi w udziale zaszczyt odbioru głównej nagrody. W imieniu Dyrekcji Programu 2 czek o wartości aż 67.000,00 PLN wręczyła Pani Nina Terentiew.

Środki pieniężne zgromadzone podczas zabawy zostaną przekazane na zakup procesora tkankowego firmy Carl Zeiss dla Zakładu Patomorfologii i Medycy Sądowej. Sprzęt ten, pozwoli na wysoką jakość diagnozowania pacjentów z chorobami nowotworowymi, zapewnienie jednolitego standardu oceny preparatów tkankowych, jak też zapewni ochronę personelu medycznego przed szkodliwymi działaniami oparów odczynników używanych w procesie obróbki preparatów histopatologicznych.

Serdecznie zapraszamy do oglądania programu, którego emisja odbędzie się 12.10.2003 r. w Programie 2 Telewizji Polskiej.

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2020 (c)