Aktualności

Certyfikat twoja krew
11 lipca 2019

Twoja krew, moje życie

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie bierze udziała w Kampanii "Twoja krew, moje życie", promującej Honorowe Oddawanie Krwi.

Więcej informacji
Nowa karetka neonatologiczna  zdjęcia
08 lipca 2019

Nowa karetka neonatologiczna

W dniu dzisiejszym, w naszym Szpitalu miało miejsce bardzo ważne wydarzenie. Mianowicie, przekazana została karetka neonatologiczna do transportu noworodków i wcześniaków wraz ze specjalistycznym wyposażeniem.

Więcej informacji
Chustki dla pacjentek - zdjęcia
05 lipca 2019

Chustki dla pacjentek Oddziału Onkologii

Miło nam było gościć w dniu wczorajszym, w Oddziale Onkologii i Chemioterapii Panie z Grupy Rękodzieła przy Filii nr 4 Biblioteki Publicznej w Koszalinie.

Więcej informacji
Statuetka
24 czerwca 2019

Nagroda Specjalna w Plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI dla Szpital

W dniu 14.06.2019 r. Szpital otrzymał Nagrodę Specjalna w Plebiscycie ORŁY POLSKIEJ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI w kategorii Placówka Medyczna.

Więcej informacji
Dzień dziecka zdjęcia
04 czerwca 2019

Dzień wszystkich dzieci

Tegoroczny Dzień Dziecka obchodziliśmy wraz z dziećmi hospitalizowanymi w oddziałach dziecięcych naszego szpitala w dniu 03.06.2019 r. Był to dzień pełen atrakcji, zabawy i uśmiechu. Klauni Kulki przygotowali na tą okazję specjalny program artystyczny. Dzieci mogły aktywnie w nim uczestniczyć, co sprawiało im wiele radości i wywoływało szczere uśmiechy na twarzach. Wszystkie dzieci, zarówno te maleńkie jak i całkiem duże otrzymały drobne upominki.

Więcej informacji
Zdjęcia "Droga Mamo"
27 maja 2019

Droga Mamo

„Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze a przebacza, odepchnięta wraca - to miłość macierzyńska” (Józef Ignacy Kraszewski)

Więcej informacji
Życzenia Dzień pielęgniarki
10 maja 2019

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarki i Położnej

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych życzę Wam wiele radości, uśmiechu i satysfakcji z wykonywanego zawodu.

Więcej informacji
Życzenia wielkanocne
19 kwietnia 2019

Życzenia Wielkanocne

Radosnej Wielkanocy

Więcej informacji
Podpisywanie umowy zdjęcia
19 kwietnia 2019

Nowy aparat do badań radiologicznych

W dniu 17.04.2019 r. podpisana została umowa pomiędzy Szpitalem a Zarządem Województwa Zachodniopomorskiego na dofinansowanie zakupu aparatu do wykonywania badań radiologicznych

Więcej informacji
Światowy Dzień Chorego z Rycerzami Kolumba zdjęcia
06 marca 2019

Światowy Dzień Chorego z Rycerzami Kolumba

Światowy Dzień Chorego w Oddziale Dziecięcym naszego Szpitala był okazją do wielu przesympatycznych spotkań z przedstawicielami różnych instytucji, fundacji, szkół oraz osób, dla których los dzieci jest bardzo ważny. Z okazji tego święta odwiedzili nas także Rycerze Kolumba przy Parafii Świętego Wojciecha w Koszalinie. Przekazali oni na potrzeby oddziału inhalatory, termometry oraz inne potrzebne artykuły.

Więcej informacji