Podziękowania od Pacjentki Szpitala

Aktualności 12 marca 2021

Za każdym razem z ogromną wdzięcznością i satysfakcją przyjmujemy każde dobre słowo od Naszych Pacjentów – bo nawet najmniejszy gest wyrażający docenienie wysiłku medyków i pracowników Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie jest budujący i motywujący dla Zespołu.

Tym razem na ręce Pana Dyrektora Andrzeja Kondaszewskiego zostały przekazane podziękowania od Pani Elżbiety, która przebywała na Oddziale Obserwacyjno – Zakaźnym.

„ (…) pragnę złożyć serdeczne podziękowania dla całego personelu Oddziału Zakaźnego za wspaniałą opiekę, jaką otoczyli mnie pana pracownicy – napisała pani Elżbieta. – Chciałabym wyrazić szczególne podziękowanie i wdzięczność lekarzowi Pani Paulinie Panek za jej profesjonalizm, niezwykłą empatię i oddane swej pracy. (…) ”

Na koniec pani Elżbieta złożyła wszystkim Pracownikom Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie dużo zdrowia i wytrwałości z nadzieją na powrót do normalności.

„Raz jeszcze dziękuję i gratuluję wspaniałych Pracowników” – dodała Pani Elżbieta.

My również dziękujemy! Z naszej strony składamy Pani Elżbiecie, a także wszystkim Pacjentom naszego Szpitala, przede wszystkim życzenia zdrowia, ale też pozytywnej energii i wiary w to, że w końcu będzie normalnie.