Aktualności

Uroczyste otwarcie
17 kwietnia 2017

Uroczyste otwarcie Oddziału Dziennego Chemioterapii i Pracowni Leku Cytotoksycznego.

W sobotę, 22 kwietnia 2017 r., miało miejsce uroczyste otwarcie Dziennego Oddziału Chemioterapii i Pracowni Leku Cytotoksycznego. Oddział wyposażony jest w 15 nowoczesnych łóżek przeznaczonych do hospitalizacji jednodniowej, punkt pobierania krwi, gabinet EKG, gabinet zabiegowy, gabinety konsultacji lekarskich oraz zaplecze dla chorych i ich bliskich. Przy oddziale znajduje się Pracownia Leku Cytotoksycznego, która na bieżąco przygotowuje preparaty dla pacjentów. Od kilku tygodniu pacjenci już korzystają z nowej przestrzeni. Oddział powstał dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Urzędu Miejskiego w Koszalina oraz Urzędu Miejskiego w Mielnie. Koszt modernizacji pomieszczeń wraz z wyposażeniem wyniósł ponad 2,5 miliona złotych. Koordynatorem oddziału został doświadczony lekarz onkolog kliniczny - Mariusz Kwiatkowski.

Więcej informacji
życzenia
13 kwietnia 2017

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych składam Państwu moc serdecznych, pachnących wiosną życzeń. Andrzej Kondaszewski - Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie

Więcej informacji
życzenia
07 kwietnia 2017

Światowy Dzień Zdrowia

Z okazji Światowego Dnia Zdrowia życzę wszystkim pracownikom ochrony zdrowia, pomyślności oraz satysfakcji z pełnienia tak ważnej misji, jaką jest ochrona zdrowia i życia ludzkiego. Niech wytrwałość oraz zwykła ludzka życzliwość zawsze towarzyszą Państwu w codziennej pracy.

Więcej informacji
występ
06 kwietnia 2017

Teatrzyk w Oddziale Dziecięcym

W Oddziale Dziecięcym 4 kwietnia 2017 r. wystawiona została bajka "Pirat Alonzo i skarb Królowej Mórz", która rozbawiła maluchów swoją wartką akcją, zabawnymi sytuacjami i wesołą muzykę, dostarczając jednocześnie niezapomnianych wrażeń.

Więcej informacji
14 marca 2017

Komunikat - dokumentacja medyczna pacjentów

„Komunikat Dyrektora Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Koszalinie w sprawie możliwości odbioru dokumentacji medycznej indywidualnej pacjentów leczonych w tutejszym szpitalu.

Więcej informacji
8 MARCA - DZIEŃ KOBIET
07 marca 2017

8 marca - Dzień Kobiet

Spełnienia wszystkich marzeń, zadowolenia z siebie, radości życiowej. Życzę Wam Panie, aby każdy kolejny dzień był Dniem Kobiet!

Więcej informacji
Przekaż swój 1% podatku dla Oddziału Dziecięcego
07 marca 2017

Przekaż swój 1% podatku dla Oddziału Dziecięcego

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie informuje, że prowadzi wspólnie ze Stowarzyszeniem Kiwanis International Klub Koszalin akcję zbierania środków z 1% podatku

Więcej informacji
Dżungla w szpitalnej sali
16 lutego 2017

Dżungla w szpitalnej sali

Grafik Tomasz "Cukin" Żuk namalował grafiki w jednej z sal oddziału dziecięcego Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

Więcej informacji
Światowy dzień chorego
09 lutego 2017

Światowy Dzień Chorego

Z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Chorego życzę wszystkim Pacjentom Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie.

Więcej informacji
11337_1.jpg
14 stycznia 2017

Dajemy radość - zabawki Wader dla Oddziału Dziecięcego

Z wielką radością informujemy, że Szpital nasz został zaproszony do udziału w akcji "Dajemy radość - zabawki Wader dla świetlic szpitalnych".

Więcej informacji