Aktualności

Wigilijna wizyta zdjęcia
28 grudnia 2017

Wigilijna wizyta Mikołaja

Od dawien, dawien wiadomo, że w Wigilię Bożego Narodzenia cuda się zdarzają...

Więcej informacji
Rycerze i mundurowi z prezentami zdjęcia
27 grudnia 2017

Rycerze i mundurowi z prezentami

Koszalińska Kompania Rycerska i funkcjonariusze z Zakładu Karnego w Koszalinie z Klubu Honorowych Dawców Krwi PCK CZERWONA MILA - w dniu 20 grudnia 2017 r. - odwiedzili Oddział Dziecięcy. Rycerze pasowali dziewczynki na damy dworu walczące z chorobą, a chłopców na rycerzy, którzy otrzymali certyfikaty opatrzone rycerską pieczęcią. Zaprezentowali też swoje zbroje, które dla dzieci stanowiły niebywałą atrakcję. Członkowie kompani rycerskiej, jak i Klubu Czerwona Mila, przekazali upominki na rzecz oddziału w postaci zabawek, książeczek, malowanek, gier oraz artykułów papierniczych.

Więcej informacji
Świąteczne Życzenia
21 grudnia 2017

Świąteczne życzenia

Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia, jest taka moc, co smutek w radość przemienia, jest taka siła, co spełnia marzenia... To właśnie magia Świąt Bożego Narodzenia”

Więcej informacji
Zdjęcie Teatrzyk św. Mikołaj
15 grudnia 2017

teatrzyk "Legenda o Św. Mikołaju"

13 grudnia 2017 r. w Oddziale Dziecięcym wystawiony został teatrzyk "Legenda o Świętym Mikołaju" w wykonaniu krakowskiego Teatru Bammbaamm. Dzieci dowiedziały się skąd pochodzi Mikołaj, skąd wzięła się tradycja obdarowywania prezentami i jak w innych krajach wygląda ten zwyczaj. Oczywiście nie zabrakło prezentów, wspólnej zabawy i śpiewów.

Więcej informacji
Zdjęcia Strażaków i Ratowników Medycznych
13 grudnia 2017

Strażacy i ratownicy medyczni w Oddziale Dziecięcym

W dniu 12 grudnia 2017 r. strażacy z Państwowej Straży Pożarnej - Jednostki Nr 1 - w Koszalinie oraz studenci 1 roku ratownictwa medycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Koszalinie, aby umilić pobyt naszym małym pacjentom odwiedzili Oddział Dziecięcy. Strażacy podjechali pod szpital wozem bojowym, dokonali prezentacji uposażenia strażaka podczas akcji ratowniczej, opowiedzieli o swojej pracy, pozwolili dzieciom przymierzyć kask, obejrzeć butlę z tlenem i zrobić sobie z nimi wspólne zdjęcie. Na koniec wóz strażacki zaprezentował się w pełnym oświetleniu, w takim, w jakim wyrusza na akcję ratowniczą, z użyciem sygnału dźwiękowego. Ratownicy medyczni, w pracy indywidualnej w salach, z kolei opowiedzieli o swojej pracy i zachęcali dzieci do wspólnej zabawy.

Więcej informacji
karetka dla noworodka i wcześniaka zdjęcie
13 grudnia 2017

Dorzuć piątaka na karetkę dla noworodka i wcześniaka

Dzięki naszemu wsparciu zwiększamy szanse najmłodszych pacjentów na lepsze życie.

Więcej informacji
11 grudnia 2017

Konkurs ofert na wykonywanie badań diagnostyki cytologicznej i immunofenotypowej oraz oceny trepanobiopsji.

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika z siedzibą w Koszalinie ogłasza konkurs ofert i zaprasza do składania ofert na wykonywania świadczeń zdrowotnych w zakresie: a) badań diagnostyki cytologicznej i immunofenotypowej, b) oceny trepanobiopsji dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Koszalinie (CPV:85145000-7)

Więcej informacji
Mikołajki-zdjęcia
08 grudnia 2017

Mikołajki - ciąg dalszy

Mikołajki na Oddziale Dziecięcym naszego szpitala, przedłużyły się o kolejny dzień. W dniu 7 grudnia 2017 r. ponownie pojawił się Mikołaj z prezentami, tym razem od przedstawicieli PSL Powiatu Grodzkiego. W towarzystwie swoich pomocników obdarowywał dzieci paczkami.

Więcej informacji
zdjęcia Mikołaj i Elf
07 grudnia 2017

Mikołaj i Elf na Oddziałach Dziecięcych

W dniu 6 grudnia 2017 r. - tradycyjnie, jak co roku - Oddziały Dziecięce naszego szpitala odwiedził Mikołaj w towarzystwie uroczego Elfa. Nie zabrakło wspólnej zabawy, wesołych opowieści, odrobiny magii i oczywiście prezentów.

Więcej informacji