Szczepienia przeciwko COVID-19 dla służb medycznych

Aktualności 15 grudnia 2020

Szczepienia przeciwko COVID-19 dla służb medycznych. Termin zgłoszeń mija 18 grudnia.

Szpital Wojewódzki w Koszalinie jest wśród placówek, które będą prowadzić szczepienia swojego personelu medycznego i niemedycznego oraz personelu medycznego innych jednostek przeciwko COVID-19.

Do SWK mogą zgłaszać się w tej sprawie wszystkie podmioty lecznicze z Koszalina i regionu, praktyki stomatologiczne i apteki. Termin zgłoszeń mija w piątek 18 grudnia o godzinie 10. SWK nie przyjmuje zgłoszeń indywidualnych; każda zainteresowana jednostka ma za zadanie zgłosić listę pracowników medycznych, którzy chcą skorzystać ze szczepień przeciwko COVID-19 (oprócz imienia i nazwiska trzeba też podać pesel oraz, czy dana osoba to pracownik medyczny, czy niemedyczy); na poszczególnych jednostkach zgłaszających chętnych do szczepień ciąży obowiązek przestrzegania zasad RODO.

W razie pytań i wątpliwości należy telefonować pod numer 94 34 88 150 w godzinach 8 – 14. Listy ze zgłoszeniami należy przesyłać mailem do 18 grudnia (do godziny 10) na adres: szczepienia.covid@swk.med.pl

Dopiero w dalszej kolejności przewidziane są szczepienia dla pozostałych mieszkańców, które będą realizować zakłady POZ.