Kolorowe życzenia wielkanocne – kartki dla pacjentów od mieszkańców gminy Będzino

Aktualności 27 marca 2024

Piękne, kolorowe i wyjątkowe są kartki wielkanocne przygotowane przez mieszkańców gminy Będzino, które otrzymaliśmy dla pacjentów naszego Szpitala. To już 8. raz, gdy mieszkańcy na czele z wójt gminy Sylwią Halamą odwiedzili nas przywożąc ze sobą własnoręcznie wykonane kartki.

Każda kartka jest inna! A przy tym każda została wykonana od serca, z serdecznymi życzeniami zdrowia dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie.

  • Przygotowania rozpoczęliśmy zaraz po Walentynkach, kiedy to przywieźliśmy dla pacjentów Szpitala Wojewódzkiego ponad tysiąc kartek. Tym razem wspólnymi siłami przygotowaliśmy 900 kartek. W akcję włączyli się dosłownie wszyscy mieszkańcy, dzieci oraz dorośli – mówi Natalia Jastrzębska, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Będzinie.

W podzięce dla autorów przepięknych kartek dzieci z Oddziału Dziecięcego przygotowały kolorowe obrazki.

Kartki z życzeniami, jak zawsze, trafią do naszych pacjentów. Mamy nadzieję, że umilą im pobyt w Szpitalu i pozwolą choć przez chwilę zapomnieć o troskach i problemach ze zdrowiem.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie pięknych kartek! Życzymy wszystkiego dobrego na Święta i dużo zdrowia!