Światowy Dzień Pluszowego Misia w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie

Aktualności 25 listopada 2022

25 listopada przypada Światowy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie przygotowali niespodziankę dla najmłodszych pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie. Policjanci, a dokładniej panie policjantki, odwiedziły dzieci razem z Komisarzem Wojtkiem – ogromnym pluszowym misiem, przesympatyczną maskotką koszalińskiej komendy.

Policja przekazała pacjentom oddziałów dziecięcych odblaski, gadżety policyjne, kolorowanki, lizaki i najważniejsze – Certyfikaty Przyjaciela Policji z „odciskami” palców obdarowanych dzieci („odciski” były wykonywane na gorąco – podczas wizyty). Na pamiątkę każdy mógł zrobić sobie zdjęcie z Komisarzem Wojtkiem. Ustawiła się kolejka chętnych – bo kto nie lubi przytulić się do pluszaka?

Niewątpliwie to wydarzenie i spotkanie z mundurowymi urozmaiciło małym pacjentom pobyt w Szpitalu i na 100% wpłynęło na poprawę humoru. A jak wiadomo – pozytywna energia jest ogromnie ważna w procesie leczenia i pozwala szybciej wrócić do zdrowia. Czego życzymy naszym Pacjentom, zarówno tym małym, jak i dużym. A Komendzie Miejskiej Policji w Koszalinie dziękujemy za sympatyczną inicjatywę!