Koszalińscy rycerze z Kompanii Rycerskiej jak zwykle nie zawiedli i odwiedzili Szpital Wojewódzki w Koszalinie, gdzie przybyli z prezentami ..."> Koszalińska Kompania Rycerska z prezentami dla małych pacjentów - Szpital Wojewódzki Koszalin

Koszalińska Kompania Rycerska z prezentami dla małych pacjentów

Aktualności 15 grudnia 2021
Koszalińscy rycerze z Kompanii Rycerskiej jak zwykle nie zawiedli i odwiedzili Szpital Wojewódzki w Koszalinie, gdzie przybyli z prezentami dla najmłodszych pacjentów.
 
- Staramy się być tu co roku i co roku nieść dzieciom radość, zwłaszcza w tym okołoświątecznym czasie, gdy małym pacjentom jest o wiele trudniej znieść pobyt w szpitalu – mówi Leszek Jęczkowski, który przekazał podarunki w imieniu rycerskiej braci. - Niestety, z powodu pandemii nie możemy do nich wejść, spotkać się, jak to bywało w poprzednich latach, ale to i tak dla nas wielka radość, że możemy wywołać u nich uśmiechy i podarować te „czasoumilacze” – książki, zabawki, przybory do rysowania. Prezenty, jak zawsze, udało nam się przygotować dzięki wsparciu zaprzyjaźnionych elfów i wróżek, i to z całej Polski.
 
Za prezenty dla Oddziału Dziecięcego dziękowała Anna Iwanisik, Pielęgniarka Oddziałowa: - Zawsze możemy liczyć na naszych przyjaciół – Rycerzy. Jesteśmy im wdzięczni za te piękne prezenty, dziękujemy również wszystkim innym osobom oraz instytucjom i firmom, które pamiętają o naszych pacjentach i o upominkach dla nich.