Technika medycznego do Oddziału Okulistyki z Blokiem Operacyjnym oraz Pracowniami: Angiografii i Ortoptyki

Dodana: 12-08-2019

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko technika medycznego do Oddziału Okulistyki z Blokiem Operacyjnym oraz Pracowniami: Angiografii i Ortoptyki.

Do obowiązków technika medycznego będzie należało: - sprawdzanie ostrości widzenia z uwzględnieniem korekcji (do dali i do bliży), - pomiar ciśnienia śródgałkowego, - wykonywanie badań OCT, RNFDL i pól widzenia, - asysta przy innych badaniach obrazowych, - pomoc przy administrowaniu programami lekowymi, - możliwość rozszerzenia kompetencji zależnie od potrzeb diagnostycznych Oddziału.

Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Dokumenty należy przesłać do dnia 31.08.2019r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko technika medycznego” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf).

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)