Księgowej/Księgowego

Dodana: 26-08-2021

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Księgowej/ Księgowego. Wymagania: - wykształcenie wyższe ekonomiczne lub informatyczne ze znajomością ekonomii, - bardzo dobra znajomość programów obsługi biurowej: arkusze kalkulacyjne, bazy danych, grafika itp.,

a ponadto: - zdolność analitycznego myślenia, - pracy pod presją czasu, - umiejętność pracy w zespole.

Zadania: 1. Realizacja zadań dotyczących kalkulacji i analizy kosztów w jednostce, w szczególności określonych w rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 26 października 2020r. w sprawie zleceń dotyczących standardu rachunku kosztów u świadczeniodawców, w tym: a) kontrola prawidłowego rozliczania kosztów w rozbiciu na poszczególne ośrodki kosztów, b) ustalanie wyniku finansowego dla poszczególnych procedur medycznych, c) planowanie budżetów komórek organizacyjnych. 2. Tworzenie baz danych statystycznych oraz sporządzanie analiz i raportów z działalności ekonomiczno-finansowej. 3. Współpraca w zakresie planowania działalności ekonomiczno-finansowej.

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę. - szkolenia i rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Księgowej/Księgowego” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 28.09.2021r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych. Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)