Kierowca/Konwojent w Dziale Zaopatrzenia i Transportu

Dodana: 17-11-2020

Treść ogłoszenia do zamieszczenia na stronie internetowej Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierowca/Konwojent w Dziale Zaopatrzenia i Transportu.

Oczekiwania wobec kandydata: - min. wykształcenie zasadnicze, - uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wskazane), - prawo jazdy kat. „B” + ADR (mile widziane) - aktualna książeczka zdrowia, - stan zdrowia, z brakiem przeciwwskazań do wykonywania ciężkich prac fizycznych na zewnątrz.

Cechy osobowościowe: - rzetelność - odpowiedzialność, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Kierowca/Konwojent lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 30.11.2020r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf).

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)