Kierowca karetki

Dodana: 07-09-2021

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Kierowca karetki, transport wewnętrzny szpitala w Dziale Zaopatrzenia i Transportu.

Oczekiwania wobec kandydata: - wykształcenie zawodowe lub średnie, - prawo jazdy kat. „B” , - kurs pierwszej pomocy lub wyższe uprawnienia - aktualna książeczka zdrowia.

Cechy osobowościowe: - rzetelność, - odpowiedzialność, - dyspozycyjność.

Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia. Praca od poniedziałku do piątku od godz. 7:00 do godz. 15:00

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Kierowca karetki” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 27.09.2021r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf).

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)