Inspektor w Dziale Planowania i Analiz

Dodana: 31-10-2023

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Inspektora w Dziale Planowania i Analiz.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie bieżących planów rzeczowo-finansowych Szpitala
  • analizy wyników rzeczowo-finansowych oraz proponowanie kierunków zmian;
  • analizy rentowności (procedur, hospitalizacji, oddziałów, poradni, pracowni);
  • wycena świadczeń zdrowotnych;
  • kalkulacje kosztowe;
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych;
  • pozyskiwanie, przetwarzania raportowanie i analiza danych;
  • optymalizacja procesów pozyskiwania i raportowania danych zarządczych;
  • prezentowanie wyników analiz;
  • współpraca z AOTMiT;
  • współpraca ze wszystkimi komórkami organizacyjnymi Szpitala;
  • inne zadania, doraźnie zlecone przez Dyrektora Szpitala lub Zastępców Dyrektora

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe; preferowane wykształcenie ekonomiczne lub pokrewne: finanse, rachunkowość, ekonomia, zdrowie publiczne, matematyka;
  • znajomość programu Esculap
  • bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel (warunek konieczny);
  • doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane;
  • orientacja biznesowa, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i umiejętność podejmowania decyzji;
  • wysoko rozwinięte umiejętności  analitycznego i logicznego myślenia;
  • umiejętność syntezy wniosków;
  • dobra organizacja pracy własnej;
  • umiejętność pracy z dużą liczbą danych;
  • kreatywność oraz elastyczność w podejściu do pracy;
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikatywność i umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia i rozwój zawodowy

Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Inspektor w Dziale Planowania i Analiz” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf).

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)