Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Będzinie - Natalia Jastrzębska -  dotrzymała słowa. Mianowicie, gdy była u nas w Szpitalu w lutym, by pr...

"> Wesołego Alleluja! Życzenia od dzieci dla Pacjentów Szpitala - Szpital Wojewódzki Koszalin

Wesołego Alleluja! Życzenia od dzieci dla Pacjentów Szpitala

Aktualności 14 kwietnia 2022

Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Będzinie - Natalia Jastrzębska -  dotrzymała słowa. Mianowicie, gdy była u nas w Szpitalu w lutym, by przekazać od podopiecznych GOK kartki walentynkowe dla Pacjentów, obiecała, że wróci przed Wielkanocą, ze świątecznymi kartkami z życzeniami dla Pacjentów. I tak się stało! Pani Natalia zawitała do nas ze swoją córką Zosią oraz z panią Mariką Lubińską, z którymi przywiozła piękne świąteczne kartki, przygotowane własnoręcznie przez dzieci z gminy Będzino. Kartki – kolorowe, oryginalne, wykonane z dbałością o każdy szczegół, a przede wszystkim – od serca, one wszystkie trafią do Pacjentów, którzy spędzą świąteczne dni w Szpitalu. – Mamy nadzieję, że sprawią radość obdarowanym – mówi Dyrektor GOK Natalia Jastrzębska. – Dzieci pracowały nad nimi blisko miesiąc, z ogromnym zaangażowaniem. Powstało około 230 przepięknych rękodzieł.

Należy podkreślić, że w prace zaangażowali się instruktorzy GOK Będzino wraz z dziećmi, podopieczni ze Środowiskowego Domu Samopomocy, uczniowie Szkoły Podstawowej w Będzinie z siedzibą w Łeknie, uczniowie Szkoły Podstawowej w Tymieniu oraz przedszkolaki z Będzina.  

 
Kartki z życzeniami odebrały panie Jadwiga Derda, Pielęgniarka Naczelna w Szpitalu oraz Aneta Artkowska - Leszcz, kierownik Działu Jakości i Marketingu w Szpitalu. 

Bardzo dziękujemy w imieniu Pacjentów wszystkim, którzy przysłużyli się do stworzenia tylu pięknych kartek, a zwłaszcza najmłodszym twórcom, za ten miły gest i poświęcony czas.  Kartki są przepiękne! Wszystkie zostaną przekazane Pacjentom! Życzymy wszystkim wesołych i zdrowych Świąt Wielkanocnych!