Walentynki dla Pacjentów Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie

Aktualności 14 lutego 2022
Kolorowe, niepowtarzalne, pełne ciepła i miłości – takie kartki z okazji walentynkowego święta przygotowały dzieci
z gminy Będzino dla Pacjentów naszego Szpitala. Każda kartka jest wyjątkowa! Każda została przygotowana własnoręcznie, każda jest inna, każda zawiera życzenia, walentynkowe wierszyki, często pisane również odręcznie
i każda tak samo cieszy oko i raduje!
 
- Dzieci przygotowywały walentynkowe kartki podczas ferii, gdy spędzały wolny czas w świetlicach prowadzonych przez Gminny Ośrodek Kultury w Będzinie – mówi Natalia Jastrzębska, Dyrektor GOK. - Chcieliśmy w ten sposób umilić pacjentom pobyt w Szpitalu i choć na chwilę wywołać u nich uśmiech na twarzy.
 
Pod życzeniami podpisały się dzieci, ale też m. in. Wójt Gminy Mariusz Jaroniewski, Zastępca Wójta Dariusz Markowski, Skarbnik Renata Protasewicz, w imieniu Radnych Gminy Będzino - Urszula Michalak, która prowadzi Biuro Rady oraz Dyrektor GOK Natalia Jastrzębska.
 
Walentynkowe kartki trafiły 14 lutego do naszych Pacjentów - ci nie kryli wzruszenia i radości. W imieniu obdarowanych bardzo dziękujemy dzieciom z gminy Będzino za piękne „walentynki”, a wszystkim, nie tylko zakochanym, życzymy dużo zdrowia i miłości!