Serdeczne podziękowania od rodziny pacjentki

Aktualności 23 kwietnia 2021

Otrzymaliśmy list z podziękowaniem od rodziny pacjentki, który skierowany jest przede wszystkim do personelu Oddziału Obserwacyjno – Zakaźnego w Szpitalu Wojewódzkim w Koszalinie:

„W imieniu całej naszej rodziny chcemy serdecznie podziękować całemu personelowi Oddziału Obserwacyjno – Zakaźnego za opiekę nad naszą mamą, babcią i prababcią (nazwisko zastrzegamy – dop. SWK). W ostatnich dniach jej życia to Państwo opiekowali się nią. Zdajemy sobie sprawę, że w obecnej sytuacji Państwa praca jest wyczerpująca i ekstremalnie trudna, dlatego tym bardziej doceniamy to, co robicie dla innych. Jako świadkowie Jehowy szanujemy Biblię, która zawiera rady i informacje przydatne w życiu nam wszystkim. Jedna z nich, zawarta w księdze Kaznodziei 3: 12,13 mówi tak:

Dla ludzi nie ma nic lepszego niż cieszyć się i dobrze postępować w życiu, a także…, czerpać zadowolenie, z całej swojej ciężkiej pracy, jest to dar Boży.

Jesteśmy przekonani, że Państwa praca, która wymaga wiele poświęcenia, przynosi Wam zadowolenie, ale również obejmuje wyświadczanie dobra innym ludziom. Mamy nadzieję, że dalej będziecie cieszyć się zdrowiem swoim i swoich bliskich. Życzymy wszystkiego dobrego.”

W imieniu personelu Oddziału pięknie dziękujemy za te piękne słowa, które są tak bardzo potrzebne nam wszystkim w tych trudnych dniach. Dziękujemy za życzliwość i wyrozumiałość.