Podziękowania od pacjentki Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego

Aktualności 27 kwietnia 2021

Do Dyrekcji Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie wpłynął kolejny list z podziękowaniami dla pracowników Oddziału Obserwacyjno-Zakaźnego. Jego autorką jest pani Jolanta, która była pacjentką naszego Szpitala (nazwisko pacjentki, ze względu na ochronę danych osobowych, zastrzegliśmy w publikacji); oto treść podziękowania:

„Chciałabym serdecznie podziękować za wspaniałą opiekę, jaką otoczyli mnie Pana pracownicy. Byłam pacjentką Oddziału Obserwacyjno - Zakaźnego z Poddziałem Chorób Wewnętrznych od 11.04 do 22.04.2021r. Na Pana ręce pragnę złożyć wyrazy szacunku i uznania dla lekarza prowadzącego Pani Natalii Wernickiej, która zajęła się mną niezwykle fachowo i serdecznie. Dzięki jej głębokiej wiedzy i badaniom diagnostycznym oraz niezwykłej empatii, moje leczenie przebiegło szybko i sprawnie.

Dziękuję również pozostałym pracownikom Oddziału - pielęgniarkom - Aleksandrze Bajak, Teresie Pichniczek, Annie Zawiślan i Darii Grzybowskiej oraz sanitariuszkom - Katarzynie Mąka-Libner i Teresie Materka.

Jestem przekonana, że Państwa praca, która wymaga wiele poświęcenia, przynosi Wam zadowolenie.”

Pani Jolanto, w imieniu personelu Oddziału Obserwacyjno – Zakaźnego przekazujemy Pani serdeczne podziękowania za słowa pełne życzliwości i życzymy wielu dni w zdrowiu!