Mikołaje nie próżnują! Znowu u nas byli i odwiedzili małych pacjentów, którzy przebywają na Oddziale Dziecięcym. Tym razem – tradycyjnie już"> Kolejne prezenty dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego - Szpital Wojewódzki Koszalin

Kolejne prezenty dla małych pacjentów Oddziału Dziecięcego

Aktualności 20 grudnia 2021
Mikołaje nie próżnują! Znowu u nas byli i odwiedzili małych pacjentów, którzy przebywają na Oddziale Dziecięcym. Tym razem – tradycyjnie już, jak co roku - z prezentami przyjechali pracownicy Aresztu Śledczego w Koszalinie oraz przedstawiciele Honorowych Dawców Krwi „Czerwona Mila” w Koszalinie. Paczki pełne kolorowanek, klocków, z puzzlami i przyborami do rysowania zostały przekazane dzieciom w imieniu darczyńców przez Pielęgniarkę Oddziałową Annę Iwanisik.
 
W imieniu obdarowanych dzieci, które muszą spędzać świąteczne dni w Szpitalu, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy o nas pamiętają i nas wspierają. Wierzcie nam, roześmiane oczy małych pacjentów w chwili przyjmowania prezentów od Mikołaja mówią wszystko! Jeszcze raz – wielkie podziękowania, ukłony i życzenia zdrowia dla wszystkich!