Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

RSS Z ostatniej chwili

Wiadomości z ostatniej chwili

INFORMACJA DLA PACJENTÓW dotycząca lokalizacji Poradni Specjalistycznych

18 września 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Ze względu na wdrożone zmiany organizacyjne jak również na trwającą modernizację Szpitala zmianie ulega lokalizacja poszczególnych poradni. Z tego względu prosimy o sprawdzanie aktualnych informacji na stronie Szpitala.

Wykaz poradni działających w budynku Poradni Specjalistycznych:
Kardiologiczna dla dorosłych, Urologii i Onkologii Urologicznej, Neurologiczna, Hematologiczna, Gastroenterologiczna, Diabetologiczna dla dorosłych, Diabetologiczna dla dzieci, Urazowo-Ortopedyczna, Chirurgii Ogólnej, Sportowa, Neurochirurgiczna, Neurologii Dziecięcej, Reumatologiczna, Rehabilitacji Dziecięcej, Ortoptyka (do końca września). Rejestracja telefoniczna: 94/ 34 88 355, 34 88 420

Dodatkowo w budynku Poradni Specjalistycznych znajduje się: Poradnia Dermatologiczna - rejestracja pod numerem tel. 94/ 34 88 491 oraz Nocna i Świąteczna Opieka Zdrowotna dla osób poniżej 19 roku życia – rejestracja pod nr tel. 94/ 34 88 536; 34 88 537, tel. kom. 519 010 067

Poradnie zlokalizowane w budynku „I” (wejście do tunelu): Hepatologiczna, Chorób Zakaźnych dla Dzieci i Dorosłych, Chirurgii Dziecięcej - rejestracja telefoniczna: 94/ 34 88 355, 34 88 420 oraz Poradnia Chirurgii Naczyniowej – rejestracja 94/ 34 88 191, Rehabilitacji Dorosłych – rejestracja 94/ 34 88 191, Medycyna Pracy – rejestracja 94/ 34 88 193

SOR Chirurgiczny Dziecięcy znajduje się przy Izbie Przyjęć Dziecięcej (budynek B) -– rejestracja 94/ 34 88 252


Ogólnopolska kampania Twoja krew, moje życie

08 września 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie bierze udział w Kampanii "Twoja krew, moje życie", promującej Honorowe Oddawanie Krwi.


Zmiana lokalizacji - nocna i świąteczna opieka zdrowotna dla dzieci

04 września 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Od dnia 7 września ulega zmianie lokalizacja udzielania świadczeń w zakresie nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej dla osób poniżej 19 roku życia. Dotychczasowa lokalizacja w Izbie Przyjęć Ogólnej zostaje przeniesiona do budynku Poradni Specjalistycznych.


17 sierpnia dniem wolnym od pracy

11 sierpnia 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Szanowni Pacjenci,

Informuję, że dzień 17.08.2020 r. jest dla Pracowników Szpitala dnie wolnym od pracy, za święto przypadające w sobotę 15 sierpnia 2020 r.

W związku z czym poradnie, pracownie, zakłady diagnostyczne i administracja w tym dniu będą nieczynne.

Oddziały szpitalne będą pracowały w systemie dyżurowym.


PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW

14 lipca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
15504_podziekowania

W imieniu własnym, personelu a także pacjentów Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Koszalinie pragnę szczerze i serdecznie podziękować za wsparcie i okazaną pomoc w tym niezwykle trudnym dla nas czasie pandemii wirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19. Jako społeczeństwo stanęliśmy przed wielką próbą, jaką jest walka z koronawirusem. Nikt na to wyzwanie nie był przygotowany. Dotychczasowy porządek uległ zaburzeniu, poczuliśmy realne zagrożenie i strach o życie nasze i naszych bliskich. Nasz Szpital musiał się zmierzyć z ogromnym wyzwaniem, ale nie został z tym sam! Dziękujemy KAŻDEMU, kto w jakikolwiek sposób okazał nam wsparcie i pomoc w tym trudnym czasie. Państwa bezinteresowna postawa jest godna najwyższego szacunku. Nie sposób wymienić wszystkich firm czy osób indywidualnych, które zaangażowały się poświęcając swój czas i środki, aby nieść pomoc naszemu Szpitalowi. Nie sposób wymienić wszystkich otrzymanych darów – począwszy od środków finansowych, środków ochrony osobistej, poprzez posiłki i artykuły spożywcze, kosmetyki, sprzęt medyczny i biurowy, na słowach otuchy płynących zewsząd kończąc. To piękny gest każdego DARCZYŃCY, płynący z serca, odruchu człowieczeństwa i chęci niesienia pomocy w czasie rozprzestrzeniającej się epidemii. Świadomość, że nie pozostaliśmy sami z naszymi problemami dodaje sił. Ten czas próby, przez który przechodziliśmy i nadal przechodzimy jest tym momentem, który pozwala uwierzyć w drugiego człowieka. Dziękuję raz jeszcze przedsiębiorcom, organizacjom i osobom prywatnym za bezinteresowne działania, które wspierają naszą placówkę. Wszyscy jesteście wielcy, macie ogromne serca i nieocenioną chęć niesienia pomocy. Nieustannie staramy się, aby personel i pacjenci czuli się bezpiecznie i dlatego robimy wszystko, aby Szpital funkcjonował jak najlepiej, a dzięki Państwa dobroczynności i wrażliwości społecznej jest nam łatwiej o to zadbać. Jestem głęboko przekonany, że wspólnymi siłami uda nam się pokonać wszelkie trudności.

DZIĘKUJEMY!

Andrzej Kondaszewski Dyrektor Szpitala Wojewódzkiego im. M. Kopernika w Koszalinie


Udzielanie świadczeń w Poradniach Specjalistycznych

14 lipca 2020 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, że w związku z epidemią wirusa SARS- CoV-2, w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie nadal obowiązują ograniczenia w udzielaniu świadczeń zdrowotnych w Poradniach Specjalistycznych.

Pacjenci, którzy posiadają skierowanie do Poradni powinni skontaktować się telefonicznie z Rejestracją Poradni w celu ustalenia terminu wizyty pod nr tel. 94/ 34 88 355, 34 88 420.

Personel Rejestracji poinformuje pacjenta o trybie przeprowadzenia porady – teleporada lub wizyta w poradni.

Ze względu na ograniczenie liczby osób przebywających jednoczasowo w budynku Poradni, Pacjenci zgłaszający się na wcześniej umówioną wizytę, proszeni są o przychodzenie punktualnie, o ustalonej godzinie.

Wymagamy, aby każdy pacjent miał założoną maseczkę ochronną i zachował bezpieczną odległość od drugiej osoby.

Wprowadzone ograniczenia mają na celu przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa personelowi i pacjentom.


Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2020 (c)