Technik sterylizacji medycznej

Dodana: 22-09-2021

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko Technik sterylizacji medycznej:

Od kandydata oczekujemy: - wykształcenie średnie, dyplom Technika sterylizacji medycznej, lub uzupełnienie wykształcenia w ciągu 2 lat od podjęcia pracy, - posiadania uprawnień kwalifikacyjnych typu E,

a ponadto: - wysoka kultura osobista i dobre umiejętności personalne, - rzetelność, - dyspozycyjności, - dokładność - cierpliwość, - sumienność.

Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Technik sterylizacji medycznej” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 11.10.2021r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)