Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

Salowa/Salowy

22 maja 2018
Oferta dodana przez: Dział Jakości i Marketingu

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie ul. Chałubińskiego 7 poszukuje kandydata na stanowisko: Salowa/Salowy

Od kandydata oczekujemy:

  • rzetelności,

  • dokładności,

  • odpowiedzialności,

  • dyspozycyjności,

  • odporności na stres,

  • cierpliwości.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej oferty wraz z listem motywacyjnym i CV wraz z następującą klauzulą „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 – Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926z późn zm.) na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin Z dopiskiem „Oferta na stanowisko Salowy/Salowa” lub na adres email: marta.krzyzanowska@swk.med.pl Nadzór nad bezpiecznym przetwarzaniem danych osobowych pełni Administrator Bezpieczeństwa Informacji .

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześniej danych osobowych. Rekrutacja i zbieranie aplikacji na stanowisko „Oferta na stanowisko Salowy/Salowa ” w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie reprezentowanym przez Dyrektora lek. med. Andrzeja Kondaszewskiego odbywa się na podstawie art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016 poz. 922)

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)

Załącznik Nr 7 klauzula informacyjna: (pobierz docx)

Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2020 (c)