Rejestratorka medyczna

Dodana: 03-02-2020

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie poszukuje kandydatów na stanowisko:

• Rejestratorki medycznej w Oddziale Kardiologii z pododdziałem Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego oraz Pracowniami

Od kandydatów oczekujemy: - dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, - umiejętność pracy w zespole, - dobra organizacja w pracy i samodzielność, - odporność na stres oraz działanie pod presją czasy i zadań - miła aparycja oraz wysoka kultura osobista - biegłej znajomości obsługi komputera

Osobie spełniającej nasze wymagania oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia. Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Rejestratorki medycznej” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 15.02.2020 r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf).

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)