Rejestratorka medyczna w Szpitalnym Oddziale Ratunkowym i Izbą Przyjęć Ogólną-praca w systemie zmianowym

Dodana: 16-10-2020

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie poszukuje kandydatów na stanowisko:

• Rejestratorka medyczna

Od kandydatów oczekujemy: - dobrze rozwinięte umiejętności interpersonalne, - umiejętność pracy w zespole, - dobra organizacja w pracy i samodzielność, - odporność na stres oraz działanie pod presją czasy i zadań - wysoka kultura osobista - biegłej znajomości obsługi komputera - wykształcenie min. średnie

Osobie spełniającej nasze wymagania oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia. Forma zatrudnienia: umowa o pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Rejestratorki medycznej” lub przesłanie na adres email: katarzyna.jantos@swk.med.pl

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześniej danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)