Operator ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych

Dodana: 13-06-2019

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko Operatora ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych:

Od kandydata oczekujemy: - wykształcenie średnie, dyplom Technika sterylizacji medycznej, lub uzupełnienie wykształcenia w ciągu 2 lat od podjęcia pracy, - posiadania uprawnień kwalifikacyjnych typu E,

a ponadto: - odpowiedzialności, - umiejętność pracy w zespole, - dyspozycyjności, - odporności na stres, - cierpliwości.

Oferujemy ciekawą pracę oraz możliwość rozwoju zawodowego i dalsze szkolenia.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Operatora ciśnieniowych sterylizatorów gazowych i parowych” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 30.06.2019r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)