Inspektora ds zaopatrzenia

Dodana: 02-09-2020

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Inspektora do spraw zaopatrzenia – umowa na zastępstwo.

Wymagania: - wykształcenie średnie, mile widziane wyższe, - dobra znajomość obsługi komputera,

a ponadto: - umiejętność podejmowania decyzji, - zdolności organizacyjne, - wysokie umiejętności interpersonalne, samodzielność i wielozadaniowość, - umiejętność pracy pod presją czasu, - dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale zakupów lub zaopatrzenia.

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - szkolenia i rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Inspektora” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 11.09.2020r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)