Informatyk

Dodana: 11-01-2021

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Informatyka w Dziale Informatyki. WYMAGANIA: - wykształcenie wyższe min I stopnia, - zaawansowana znajomość środowiska Windows (również dla stacji roboczej pracującej w domenie) i podstawowa znajomość środowiska Linux, - podstawowa znajomość protokołów sieciowych, - znajomość zasady działania sieci komputerowych, podstawowa umiejętność konfiguracji i montażu sprzętu sieciowego, - umiejętność zarabiania końcówek do kabli ethernet, - znajomość budowy komputera, umiejętność lokalizacji i usuwania podstawowych usterek, - umiejętność konfiguracji i montażu peryferiów różnego typu, - wiedza ogólna w zakresie zagadnień sieciowych oraz bezpieczeństwa IT., - znajomość baz danych ORACLE, MS SQL, - mile widziana znajomość systemu Eskulap.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: - regularne dbanie o sprzęt komputerowy używany w firmie-serwis oraz konserwacja, - analiza oraz rozwiązywanie problemów z systemami drukowania, - dobra organizacja w pracy i samodzielność, - umiejętność podejmowania decyzji, - odporna na stres, - dyspozycyjność także poza godzinami pracy.

OFERUJEMY: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę/ umowę cywilno-prawną, - szkolenia i rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Informatyka” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 31.01.2021r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf).

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)