Elektryka, Tleniarza,Ślusarz, Palacza kotłów parowych o nadcisnieniu od 0,07 do 1 MPa, wodnych wysokotemperaturowych wraz z urządzeniami pomocniczymi do Działu Technicznego

Dodana: 15-09-2020

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na niżej pracowników, na następujące stanowiska do Działu Technicznego;

I. Palacz kotłów gazowych Wymagania ; 1. Wykształcenie techniczne -zawodowe lub średnie 2. Posiadanie doświadczenia zawodowego w obsłudze kotłowni gazowych . 3. Posiadanie uprawnień min. typu „E” obsługa kotłów wodnych i parowych i urządzeń towarzyszących .

II. Tleniarz Wymagania 1. Wykształcenie techniczne -średnie.

III. Elektryk – dwie osoby Wymagania Wykształcenie techniczne -średnie. Posiadanie doswiadczenia zawodowego Posiadanie uprawnień min. typu „E”

IV. Ślusarz – jeden etat Wymagania ; 1. Wykształcenie techniczne, min. zawodowe 2. Posiadanie doświadczenia zawodowego . 3. Dodatkowy atut przy wyborze kandydata – posiadanie uprawnień spawacza gazowego i elektrycznego.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia organizowane na terenie szpitala.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko ………………….” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 31.10.2020r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych. podstawie art. 23 ust. 1 pkt 2 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016 poz. 922)

Zainteresowanych informujemy, że nadesłanych ofert nie zwracamy. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)