Dyspozytora

Dodana: 15-01-2020

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie, poszukuje kandydatów na stanowisko: Dyspozytora w Dziale Zaopatrzenia i Transportu.

Wymagania: - wykształcenie średnie techniczne, - dobra znajomość praktyczna pracy z komputerem, - podstawowa znajomość – dokumentów związanych z obrotem materiałowym oraz rozliczeniami w transporcie usług transportowych, paliw, remontów itp., - wskazana praktyczna znajomość pracy w transporcie jako dyspozytor , - mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

a ponadto: - odporność psychiczna na stres, - praca z ludźmi, pod presją czasu itp., - umiejętność efektywnej organizacji pracy, - komunikatywność, - samodzielność.

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - szkolenia i rozwój zawodowy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Dyspozytora” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 12.02.2020r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf).

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)