Dietetyka

Dodana: 05-07-2019

Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie ul. Chałubińskiego 7 reprezentowanym przez Dyrektora Szpitala lek. med. Andrzeja Kondaszewskiego, poszukuje kandydata na stanowisko: Dietetyka do Działu Żywienia umowa na zastępstwo.

Wymagania: - wykształcenie: studia podyplomowe, licencjata/magister dietetyki, - aktualna książeczka zdrowia.

Cechy osobowościowe: - odpowiedzialność, - dyspozycyjność, - umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy: - stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, - praca w systemie dziennym, - szkolenia organizowane na terenie szpitala.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie lub dostarczenie Kwestionariusza osobowego dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie znajdującego się na stronie Szpitala do sekretariatu na adres:

Szpital Wojewódzki im. M. Kopernika ul. Chałubińskiego 7, 75-581 Koszalin z dopiskiem „Oferta na stanowisko Dietetyka” lub przesłanie na adres email: praca@swk.med.pl

Dokumenty należy przesłać do dnia 31.07.2019r.

Po skończonym procesie rekrutacji oferty podlegają zniszczeniu. W każdym momencie prowadzonej rekrutacji kandydat może wycofać swoją kandydaturę i zawnioskować o usunięcie jego aplikacji i przesłanych wcześnie danych osobowych.

Procedura naboru pracowników na wolne stanowiska pracy (pobierz pdf)

Załącznik Nr 5 kwestionariusz (pobierz pdf)