Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

RSS Z ostatniej chwili

Wiadomości z ostatniej chwili

Informacja z przetargu

25 października 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Informacja z przeprowadzonego w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie przetargu pisemnego nieograniczonego na wynajem powierzchni w celu zainstalowania automatów do sprzedaży zimnych i gorących napojów i drobnych przekąsek.


Bezpłatne spotkanie informacyjno-edukacyjne - „Badanie endoskopowe bez tajemnic”

25 października 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
13465_plakat

W dniu 10.11.2018 r. (sobota) Szpital organizuje bezpłatne spotkanie informacyjno-edukacyjne w zakresie badań endoskopowych, które odbędzie się w auli Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.
W dniu tym odbędą się dwa spotkania: o godzinie 10:00 i 12:00.
Wykład poprowadzi lekarz specjalista z doświadczeniem w wykonywaniu badań endoskopowych.
Każdy uczestnik spotkania otrzyma bezpłatne materiały informacyjne oraz upominek.

Zadanie jest sfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.


Udar mózgu – jak ważna jest profilaktyka i wczesne rozpoznanie?

25 października 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
13459_20181020_085234

W dniu 20 października 2018 r. Szpital zorganizował akcję, mającą na celu zwiększenie wiedzy i świadomości mieszkańców Koszalina i okolic, w zakresie zapobiegania udarowi mózgu.
Dzięki bezpośredniej rozmowie z lekarzem neurologiem, pacjenci mogli zwiększyć swoją świadomość dotyczącą profilaktyki udaru mózgu, otrzymać cenne wskazówki i uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Otrzymali również materiały edukacyjne w zakresie zapobiegania udarom mózgu, jak i wczesnego rozpoznawania udaru mózgu.
Możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji edukacyjno-profilaktycznych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców.
Zadanie zostało sfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.


Warsztaty naukowe dla lekarzy – „Badania endoskopowe bez tajemnic”

25 października 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

W dniu 15 października 2018 r. Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika zorganizował warsztaty naukowe pn.: „Badania endoskopowe bez tajemnic” dla lekarzy rodzinnych. Wykład zaprezentował lekarz specjalista w dziedzinie gastroenterologii, z którym uczestnicy spotkania mieli możliwość porozmawiać i wymienić się doświadczeniami w zakresie badań endoskopowych.
Zadanie zostało sfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego


Spotkanie informacyjno-edukacyjne dla pacjentów pn.:„Badania endoskopowe bez tajemnic”

25 października 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
13452_p1220111

W dniu 13 października 2018 r. nasz Szpital zorganizował spotkanie informacyjno-edukacyjne w Koszalińskiej Bibliotece Publicznej. Tematem spotkania były „Badania endoskopowe bez tajemnic”. Wykład poprowadzony był przez lekarza specjalizującego się w dziedzinie gastroenterologii i spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem pacjentów.
Dzięki ciekawie poprowadzonej prezentacji oraz interesującym komentarzom, uczestnicy spotkania zwiększyli świadomość związaną z badaniami endoskopowymi i chorobami układu pokarmowego.
Zadanie zostało sfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.


Konferencja prasowa pn.: „Badania endoskopowe bez tajemnic”

09 października 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
13394_p1220090

W dniu 8 października 2018 r. w Szpitalu odbyła się konferencja prasowa, której celem było zaproszenie mieszkańców Koszalina i regionu na spotkania informacyjno-edukacyjne w zakresie badań endoskopowych. Pani lek. med. Mirosława Kierkosz, specjalista w dziedzinie gastroenterologii, omówiła potrzebę wykonywania badań endoskopowych, przede wszystkim ze względu na ich duże znaczenie w profilaktyce chorób nowotworowych.
Wykłady poprowadzą lekarze specjaliści podczas spotkań, które odbędą się 13 października 2018 r. oraz 10 listopada 2018 r. w auli Koszalińskiej Biblioteki Publicznej.
Realizowany projekt sfinansowany jest z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego


Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2019 (c)