Ta strona używa plików cookies zaakceptuj | polityką prywatności.

RSS Z ostatniej chwili

Wiadomości z ostatniej chwili

„Badania endoskopowe bez tajemnic”- warsztaty dla lekarzy rodzinnych

21 listopada 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
13562_20181119_184006

Kolejne warsztaty naukowe pn. „Badania endoskopowe bez tajemnic” dla lekarzy POZ, odbyły się w dniu 19 listopada 2018 r. w Szpitalu Wojewódzkim im. Mikołaja Kopernika . Lekarz specjalista w dziedzinie gastroenterologii, poprzez prezentację multimedialną i komentarze, przekazał bardzo ciekawe informacje dotyczące badań endoskopowych, poparte licznymi przykładami. Uczestnicy warsztatów mieli również możliwość zadawania pytań i wymiany doświadczeń w zakresie poruszanego tematu.
Zadanie zostało sfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.


Aby rodzina mogła być razem

13 listopada 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
13534_20181113_101722

„Aby rodzina mogła być razem” - misja ta zapoczątkowała współpracę naszego Szpitala z Fundacją Ronalda McDonalda


Kolejne spotkanie informacyjno-edukacyjne dla pacjentów pn.:„Badania endoskopowe bez tajemnic”

13 listopada 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
13523_20181110_112752

W dniu 10 listopada 2018 r. nasz Szpital, po raz kolejny, zorganizował spotkanie informacyjno-edukacyjne dla mieszkańców Koszalina i okolic na temat „Badań endoskopowych bez tajemnic”. W Koszalińskiej Bibliotece Publicznej wykład poprowadzony został przez lekarza chirurga, specjalizującego się również w dziedzinie gastroenterologii. Poprzez prezentację multimedialną, ciekawe przykłady i interesujące komentarze, uczestnicy spotkania mieli możliwość zwiększenia świadomości związanej z badaniami endoskopowymi oraz chorobami układu pokarmowego.
Zadanie zostało sfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego


Warsztaty naukowe dla lekarzy – „Profilaktyka i wczesne rozpoznawanie udaru mózgu”

07 listopada 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu
13507_7

W dniu 6 listopada 2018 r. Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika zorganizował kolejne warsztaty naukowe dla lekarzy rodzinnych, tym razem o tematyce pn. „Profilaktyka i wczesne rozpoznawanie udaru mózgu”. Wykład zaprezentował lekarz specjalista w dziedzinie neurologii, z którym uczestnicy spotkania mieli również możliwość porozmawiać i wymienić swoje doświadczenia.
Zadanie zostało sfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego


Konsultacje edukacyjno-informacyjne w zakresie profilaktyki udaru mózgu

30 października 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

W dniu 27 października 2018 r. Szpital zorganizował kolejną akcję dla mieszkańców Koszalina i okolic, mającą na celu zwiększenie wiedzy i świadomości w zakresie udarów oraz działań profilaktycznych.
Lekarze neurolodzy, podczas bezpośredniej rozmowy przekazywali cenne wskazówki i informacje oraz udzielali odpowiedzi na pytania pacjentów. Przekazane zostały również materiały informacyjne oraz edukacyjne dotycząca profilaktyki udarowej. To spotkanie, tak samo jak poprzednie, spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony pacjentów.
Zadanie zostało sfinansowane z budżetu Województwa Zachodniopomorskiego.


Informacja z przetargu

25 października 2018 Autorzy: Dział Jakości i Marketingu

Informacja z przeprowadzonego w Szpitalu Wojewódzkim im. M. Kopernika w Koszalinie przetargu pisemnego nieograniczonego na wynajem powierzchni w celu zainstalowania automatów do sprzedaży zimnych i gorących napojów i drobnych przekąsek.


Szpital Wojewódzki w Koszalinie 2002 - 2019 (c)